Õnnepank Liidrikoolis

Apr 25, 2011

Airi Kivi, Õnnepanga eestvedaja

Aprillikuus esinesin Liidrikoolis vene noortele Õnnepanka tutvustava ettekandega. Liidrikool on Minu Eesti Koostöötoa raamestegutsev programm, mille eesmärk on kaasa aidata eesti ja vene kogukonna suhete parandamisele. Programmist täpsemalt saad lugeda http://www.minueesti.ee/index.php?leht=8,591,593.

Kui tundsin huvi kuulajaskonna plaanide vastu, siis mainiti looduse ja kultuuriobjektide korrashoidmist, venekeelsetele lapsevanematele suunatud koolitusi ja Eesti koolides õppivatele venelastele vene kultuuri tutvustavaid loenguid. Samuti oli põnev arutelu vabatahtlike leidmise ja motiveerimise teemal.

Tõdesin, et kuigi Õnnepangaga võetakse päris palju ühendust sooviga kaasa lüüa, on siiski raske leida kohusetundlikke inimesi. Ilmselt seisavad sama probleemi ees ka ettevõtete juhid, kes maksavad oma töötajatele palka, sest eks professionaalseid, särasilmseid ja innustunud inimesi tuleb ikka tikutulega otsida. Siinkohal tervitused suurepärasele Õnnepanga meeskonnale :)

Aitäh põneva kogemuse eest Aleksander Valdmannile, Liidrikooli toimkonna juhile ja jõudu püstitatud eesmärkide poole püüdlemisel!