onnepank.ee

onnepank.ee

Uudised

Kiirpuhastusnõuanded inimestele, kellele koristamine ei meeldi

Etteruttavalt võib öelda, et inimesed tahavad elada puhtas keskkonnas. Kuigi see on eesmärk, võib selle saavutamine olla raske töö ja muude pidevate segajate tõttu. Vähestel inimestel on luksus, et töötajad koristavad. Lugege meie aega säästvaid ja kiireid kodukoristusnäpunäiteid kiire graafikuga inimestele.

Kodu koristamiseks saab kasutada mõnda aega säästvat tehnikat. Kui segadus tundub pisut üle jõu käiv, alustage suurte esemete puhastamisest. Nähtavast segadusest esmalt vabanemine võib anda kiiremaid tulemusi. Teine võimalus ruumist segaduse eemaldamiseks on veidi aega varuda.

Töö käigus koristamine on üks parimaid saadaolevaid kiire puhastamise näpunäiteid. Muutke harjumuseks, et te ei lahku kunagi toast ilma, et võtaksite eset kaasa ja pange see õigele kohale. Peske nõusid pärast iga sööki, et vältida nende kogunemist. Teine hea viis kodu puhtana hoidmiseks on voodi üles teha kohe, kui tõused.

Investeerige esemete korrastamiseks piisavas koguses hoiukastidesse. Jaoturitega kandikud sobivad suurepäraselt väikeste esemete, nagu nööbid ja mansetinööbid, hoidmiseks. Neid saab kenasti sahtlisse panna, et need silma alt ära ei jääks. Suuremate esemete jaoks on ukse või muu mugava koha lähedale paigutatud suured plastikust prügikastid lihtsad segadusest vabanemiseks. Valige läbipaistvad plastmaterjalid, et oleks lihtne asju leida, ilma et peaksite neid avama.

Maja puhtana hoidmine on lihtsam, kui õiged materjalid on käepärast. Varu kaltse, millega saab pindadel tolmu pühkida. Puhastusvahendite osas valige mitmeotstarbelised tooted, mida saab kasutada maja erinevates osades, näiteks vannitoas ja köögis. Ühe toote kasutamine mitmeks kasutuskorraks vähendab puhastamiseks kuluvat aega ja vaeva.

Samuti pole põhjust, miks peaks kogu maja samal päeval koristama. Jagage kodu osadeks ja tegelege nendega üks päev korraga. Pole reeglit, mis ütleks, et kogu kodu tuleks ära koristada vaid ühe päevaga. Näiteks saab esmalt koristada magamistoad ja koridorid, millele järgneb järgmisel päeval köök ja söögituba. Kodu osadeks jagamine muudab selle koristamise vähem koormavaks. See vabastab rohkem aega muude oluliste tegevuste jaoks, mida ei saa edasi lükata.

Kodu korrapärane koristamine iganädalase koristamise kontrollnimekirja järgi tagab ka selle, et iga kord ei kulutata liiga palju aega. Lihtsam ja kiirem oleks ala puhastada, kui mustusel koguneda ei lasta. Näiteks vannituppa sattunud seebivahtu ja hallitust on seda raskem eemaldada, mida kauem need seal viibivad. See tähendab ka seda, et me ei pahanda oma maja koristamist vähem, kui teeme seda vähehaaval, mitte ühe koristuspäeva jooksul.

Võib-olla on üks olulisemaid kodukoristamise näpunäiteid kiire koristamise osas teiste inimeste kaasamine sellesse ülesandesse. Kui koristamist teeb rohkem kui üks inimene, võib see töö tegemiseks kuluvat aega lühendada. Isegi lastele saab anda lihtsaid ülesandeid, nagu mänguasjade korjamine ja voodite tegemine. Kaasake pakkimine rutiini osana ja juurutage isegi tähekaardi preemiasüsteem. Samuti loote nende tuleviku jaoks häid harjumusi.